Hledá se specialist(k)a na oblast derivátů

Praha
Administrativa
Bankovnictví a finanční služby
Ekonomika a podnikové finance

Náš tým Post Trade se právě rozrůstá a hledá nového parťáka nebo parťačku. Užijete si s námi spoustu zábavy a náš šéf Dan, Vám rád pomůže zodpovědět jakýkoliv dotaz a pomůže i s dalším rozvojem v oboru. Očekávat můžete skvělou atmosféru, po práci rádi vyrazíme na společnou večeři a najdete u nás i sportovní nadšence.

Jste zatím juniorem a v oblasti plateb se začínáte teprve orientovat? Nevadí, rádi Vás všemu naučíme. Pozici však umíme najít i pro zkušeného seniora, který se už v oblasti Derivatives neztratí.

Hledáme člověka na spolupráci přes agenturu na 1 rok. Se šikovnými zaměstnanci však chceme dále spolupracovat a budeme se jim snažit najít další uplatnění.

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • Zpracování Treasury transakcí se zaměřením na OTC Derivatives – kontrola obchodů, zasílání plateb, distribuce konfirmací
  • Spolupráce s útvarem Treasury a dalšími odděleními napříč bankou
  • Komunikace v angličtině s kolegy z back-office útvarů jiných bank

Hledáme kolegu, který má:

  • Praxi v oblasti bankovnictví se zaměřením na Treasury produkty – úrokové swapy, komoditní swapy, kolaterály
  • Pokročilé dovednosti v MS Office (znalost funkcí MS Excel)
  • Analytické uvažování, pečlivost a týmového ducha
  • Znalost anglického jazyka
  • Znalost formátu SWIFT a XML výhodou
  • Zkušenost se systémem Murex výhodou

Na této pozici vám nabízíme:

  • Smlouvu na dobu určitou do 31.12.2024 přes agenturu práce
  • Rozmanitou práci v oblasti finančních trhů na neprodejní pozici
  • Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem ve výši 145 CZK
  • Narozeninové volno, sick days + 4 dny na regeneraci a 5 týdnů dovolené
  • Možnost zřídit si Multisport kartu
  • 20 000+ benefit bodů, které můžete uplatnit na sport, kulturu, vzdělání, masáže, výlety, zdravotnické pomůcky a léky, kino, vstupenky a jiné aktivity dle vašho výběru. Čím déle s námi budete, tím více bodů získáte.
  • V období Vánoc nás čeká Vánoční večírek a užijete si s našim týmem i spoustu jiných akcí v průběhu roku