Úvěrový/á analytik/čka pro korporátní klientelu

Praha
Bankovnictví a finanční služby
Úvěrový specialista

V UniCredit děláme to, na čem záleží. Jsme silná evropská banka s 25 miliony klientů po celém světě. Spojuje nás přátelská atmosféra, lidský přístup a chuť být nejlepší v oboru a o krok před ostatními. Klient je pro nás na prvním místě, proto zaměstnáváme talentované zaměstnance, kteří poskytují našim klientům tu nejlepší péči.

V UniCredit Bank budujeme budoucnost, která je skutečně digitální

Staňte se součástí společnosti, která vytváří trendy. Začínáme už s výběrovým řízením - prvním kolem pohovoru vás provede náborový chatbot. Na rozhovor s ním potřebujete asi 30 minut a dostane vás přímo před manažera/manažerku. Do e-mailu vám po odeslání životopisu přijdou instrukce s odkazem, který můžete otevřít z počítače, tabletu i telefonu. Se smart náborem jsme na českém trhu první – tak si zkuste výběrové řízení budoucnosti!

Zajímá Vás oblast financí a firemního bankovnictví? Staňte se součástí našeho pražského úvěrového týmu pro firemní klientelu, který pomáhá řídit finanční potřeby našich klientů. Vaším hlavním úkolem bude navrhovat a zpracovávat úvěrové financování pro korporátní klientelu tak, aby při včasném a profesionálním vyřizování úvěrů byla minimalizována rizika banky v oblasti úvěrového financování.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Poskytovat ve spolupráci s firemními poradci poradenství firemním klientům v oblasti úvěrových produktů
  • Posuzovat úvěrovou způsobilost a bonitu klienta pomocí analýzy hospodářských výsledků, prověřovat investiční a finanční plány, posuzovat rizika odvětví a tržní rizika a připravovat úvěrový návrh v souladu s úvěrovou politikou banky
  • Monitorovat splácení úvěrových produktů, řešit s klienty prodlení splátek, sankční nastavení a další činnosti v oblasti vymáhání
  • Zajišťovat know-how o odvětvích a jejich analýzy
  • Podílet se na vývoji nových úvěrových produktů a na přípravě úvěrové strategie týmu v regionu
  • Poskytovat odbornou a metodickou podporu v oblasti úvěrových produktů obchodním pozicím odbornou a metodickou podporu v oblasti úvěrových produktů obchodním pozicím

Co od Vás očekáváme na této pozici?

  • Zájem o oblast firemního bankovnictví
  • Velmi dobrou orientaci ve finančních výkazech
  • Schopnost hledat pro klienta a zároveň pro banku nejlepší řešení v oblasti financování a řízení rizika
  • Koncepční a analytické myšlení
  • Vysokoškolské vzdělání

 Co Vám nabízíme

  • Protože chcete VÍC – víc zkušeností, více možností a pracovních výzev
  • Jako mezinárodní banka Vám nabízíme příležitost kariérního růstu
  • Uplatníte zde své zkušenosti, vlastní nápady a řešení
  • Podporujeme další rozvoj odborných znalostí a dovedností včetně učení se od úspěšných odborníků ve svém oboru
  • 25 dnů dovolené + 1 den narozeninového volna, 4 dny regenerace a sick days + příplatky a náhradní volno za práci o víkendu (svátek + neděle = 100%, sobota = 50%)
  • Řadu benefitů včetně Cafeterie v částce 20.000 bodů/ rok s možností uplatnění dle tvého výběru
  • Oběd u nás platí ze 100% zaměstnavatel v částce 145 CZK/ den prostřednictvím stravenkové karty
  • Sportovní hry, Vánoční večírek, týmové off-site, skupinová setkání mimo CZ