Multinational Corporates Relationship Manager

Praha
Bankovnictví a finanční služby
Obchod a Prodej

V UniCredit děláme to, na čem záleží. Jsme silná evropská banka s 25 miliony klientů po celém světě. Spojuje nás přátelská atmosféra, lidský přístup a chuť být nejlepší v oboru a o krok před ostatními. Klient je pro nás na prvním místě, proto zaměstnáváme talentované zaměstnance, kteří poskytují našim klientům tu nejlepší péči.

Tým Multinational Corporate Clients se stará o firemní klienty s mateřskou společností mimo Českou republiku a konsolidovaným obratem skupiny větším než 1mld EUR. Na pozici Relationship Manager bude Vaším úkolem zabezpečovat obchodně poradenské činnosti včetně akvizice nových klientů a proaktivně jim nabízet produkty a služby banky s cílem zajistit nárůst portfolia klientů, zvyšovat jejich vytěženost, cross-sell a tak maximalizovat výnosy v souladu s plánem a strategií banky.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Profesionální a kvalitní poradenství klientům v portfoliu
  • Aktivní akviziční činnost
  • Spolupráce se specialisty/specialistkami řízení rizik při sestavování návrhu smlouvy na uzavření úvěru
  • Uzavírání smluv s klienty v rámci stanovených limitů, směrnic a předpisů
  • Monitoring finanční situaci klienta a vstupní i průběžné hodnocení rizik spojených s komerčním vztahem
  • Evidenci klientů do interního CRM
  • Přehled o podnikatelském prostředí a konkurenci
  • Komunikace s ostatními útvary banky (marketing, product development, aj.)

POŽADUJEME

  • VŠ + min. 2 roky relevantní praxe v MIDCAP segmentu a vyšším
  • Velmi dobrou znalost bankovnictví, zejména finanční analýzy a úvěrových produktů
  • Orientaci v podnikatelském prostředí
  • Plynulou angličtinu (schopnost komunikovat na odborné úrovni s minimální chybovostí)
  • Analytické myšlení
  • Výborné obchodní a komunikační dovednosti, schopnost navazovat a budovat vztahy
  • Orientaci na výsledek
  • Samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup k řízení rizika

NA VAŠÍ SPOKOJENOSTI NÁM ZÁLEŽÍ

  • PODPORUJEME ROVNOVÁHU PRACOVNÍHO A OSOBNÍHO ŽIVOTA - Narozeninové volno, sick days + 4 dny na regeneraci, 5 týdnů dovolené, 20 000+ benefit plus bodů na sport, kulturu, vzdělání a jiné aktivity podle vašeho výběru a čím déle u nás budete, tím více bodů získáte
  • MOŽNOST GLOBÁLNÍ SPOLUPRÁCE: čekají vás zajímavé projekty i na mezinárodní úrovni
  • ROZVOJOVÉ AKTIVITY: Budete se učit od odborníků ve svých oblastech, absolvujete odborné i soft tréninky. Nabízíme programy pro talenty a budoucí manažery. Můžete využít rotace nebo mentoring napříč bankou..

V UniCredit Bank budujeme budoucnost, která je skutečně digitální!

Staňte se součástí společnosti, která vytváří trendy. Začínáme už s výběrovým řízením - prvním kolem pohovoru vás provede náborový chatbot. Na rozhovor s ním potřebujete asi 30 minut a dostane vás přímo před manažera/manažerku. Do e-mailu vám po odeslání životopisu přijdou instrukce s odkazem, který můžete otevřít z počítače, tabletu i telefonu. Se smart náborem jsme na českém trhu první – tak si zkuste výběrové řízení budoucnosti!